Lubi nas Tatromaniak

Tatromaniak

Krzysztof Baraniak, pomysłodawca i współtwórca portalu społecznościowego TATROMANIAK.PL. Pasjonat gór i fotografii – zwycięzca ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Najpiękniejsza Góra Świata”.

Od przeszło roku Krzysiek jest zaangażowany w społeczność Tatromaniaka. Strona ta powstała z myślą o tych, którzy, jak Krzysiek, wolą górski wiatr od miastowych spalin, a wysiłek na szlaku od leżenia na plaży. Tatromaniak jest tworzony z pasją dla ludzi z pasją. Pewnie dlatego fanpage Tatromaniaka w niezwykle szybko zdobył serca ponad 40 tys ludzi w sieci, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą, wymieniają poglądy i przydatne informacje.

Jak przystało na prawdziwego Tatromaniaka, Krzysiek idzie przez życie podążając za wyznaczonymi celami i zdobywa kolejne szczyty, kierując się wartościami jakich tylko można mu pozazdrościć.

Krzysiek nie dba o dobra materialne. Nowa komórka czy markowe buty to rzeczy którymi nie zaprząta sobie głowy. Pomimo presji otoczenia, nie dba o powiększanie dobytku przez co jest dla nas wzorem do naśladowania w naszym owładniętym konsumpcją światem.

Więcej informacji o Krzyśku znajdziecie tutaj:
http://tatromaniak.pl
http://www.krzysztofbaraniak.com


Tagi: ,