Czego możecie spodziewać się na portalu – NAGRODY:-)

Podjęcie wyzwania to ważny krok w kierunku zmian swojego dotychczasowego stylu życia. Chcielibyśmy nagrodzić tych, którzy zdecydowali się przez siedem dni na zrobienie czegoś dla siebie i środowiska dlatego przygotowaliśmy dla Was konkursy.

Po pierwsze chcemy nagradzać najciekawsze i najbardziej inspirujące wyzwania. Dla osób, które ukończą swoją próbę mamy konkurs na najciekawszy mikrolog. Powołane Jury oceni Waszą pracę i spośród wszystkich użytkowników wybierze 5 zwyciezców, na których czekają nagrody niespodzianki o wartości do 500 zł każda!

Po drugie chcemy Was trochę zmotywować i mam dla Was kilka nagród o wartości do 200 zł. Śledźcie uważnie naszą stronę w poszukiwaniu informacji co trzeba zrobić, żeby wygrać. Zwycięzcy sami wybiorą sobie nagrodę w jednym eko-sklepów: Resetpoint, AnDecor, Pakamera czy Ecomateria.

Nie zapominamy też o tych, którzy ukończą swój tydzień. Dla 50 pierwszych osób przewidzieliśmy drobne upominki, które będzie można odebrać w czasie wydarzenia kończącego projekt w grudniu.

Zapraszamy!


Tagi: